Entity Type Clone (8.x-1.1) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Description
nl: Beschrijving

en: Success
nl: Succes

en: Other
nl: Andere

en: Clone
nl: Dupliceren

en: Finished with an error.
nl: Beëindigd met een fout.

en: of type
nl: van het type
