Entity Type Clone (8.x-1.3) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Description
ru: Описание

en: Reset
ru: Сбросить

en: Success
ru: Успешно

en: Other
ru: Другое

en: Clone
ru: Клонировать

en: Finished with an error.
ru: Завершено с ошибкой

en: Clone @label
ru: Клонировать @label

en: of type
ru: типа
