Entity Type Clone (8.x-1.3) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Description
tr: Açıklama

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Other
tr: Diğer

en: Clone
tr: Kopya

en: of type
tr: şu tipte
