Entity Type Clone (8.x-1.3) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Description
uk: Опис

en: Reset
uk: Скинути

en: Success
uk: Успіх

en: Other
uk: Інше

en: Clone
uk: Клонувати

en: Finished with an error.
uk: Завершене з помилкою

en: Clone @label
uk: Клонувати @label

en: of type
uk: типу
