Entity Type Clone (8.x-1.4) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Description
cs: Popis

en: Success
cs: Úspěšně dokončeno

en: Other
cs: Jiné

en: Clone
cs: Klonovat

en: Finished with an error.
cs: Dokončeno s chybou.

en: of type
cs: typu
