Entity Type Clone (8.x-1.6) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Description
he: תיאור

en: Reset
he: איתחול

en: Success
he: הצלחה

en: Other
he: אחר

en: Clone
he: שכפול

en: Finished with an error.
he: סיים עם שגיאה.

en: of type
he: מסוג
