Entity Type Clone (8.x-1.6) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Description
oc: Descripcion

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Other
oc: Autre

en: Clone
oc: Clonar

en: Finished with an error.
oc: Acabat amb error

en: Clone @label
oc: Clonar @label

en: of type
oc: de tipe
