Entity Type Clone (8.x-1.7) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Description
lt: Aprašymas

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Other
lt: Kiti

en: Clone
lt: Klonuoti

en: Finished with an error.
lt: Baigta su klaida.

en: of type
lt: tipas
