Entity Type Clone (8.x-1.7) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Description
it: Descrizione

en: Reset
it: Ripristina

en: Success
it: Riuscito

en: Other
it: Altro

en: Clone
it: Clona

en: Finished with an error.
it: Terminato con un errore.

en: of type
it: di tipo
