Entity Type Clone (8.x-2.0) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Description
ar: الوصف

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Other
ar: آخر

en: Clone
ar: استنساخ

en: About
ar: حول
