Entity Type Clone (8.x-2.0) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Description
et: Kirjeldus

en: Reset
et: Tühista

en: Success
et: Õnnestus

en: Other
et: Muu

en: Clone
et: Klooni

en: About
et: Programmist

en: of type
et: tüüpi
