Entity Type Clone (8.x-2.0) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Description
eu: Azalpena

en: Reset
eu: Garbitu

en: Other
eu: Bestea

en: Clone
eu: Klonatu

en: About
eu: (r)i buruz
