Entity Type Clone (8.x-2.0) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Description
hr: Opis

en: Reset
hr: Poništi

en: Other
hr: Ostalo

en: Clone
hr: Kloniraj

en: About
hr: Opis
