Entity Type Clone (8.x-2.0) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Description
ja: 説明

en: Reset
ja: リセット

en: Other
ja: その他

en: Clone
ja: 複製

en: About
ja: アバウト

en: Clone @label
ja: @labelを複製

en: of type
ja: タイプ指定
