Entity Type Clone (8.x-2.0) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Other
my: အခြား

en: Clone
my: ပုံစံတူထပ်ပွားပါ

en: About
my: အကြောင်း
