Entity Type Clone (8.x-2.0) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Description
fa: شرح

en: Reset
fa: اعاده

en: Other
fa: ساير

en: Clone
fa: تکثیر سازی

en: About
fa: درباره
