Entity Type Clone (8.x-2.0) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Description
pt: Descrição

en: Reset
pt: Reiniciar

en: Other
pt: Outro

en: Clone
pt: Clonar

en: About
pt: Sobre

en: of type
pt: do tipo
