Entity Type Clone (Role clone also included) (8.x-2.1) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Description
el: Περιγραφή

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Success
el: Επιτυχία

en: Other
el: Άλλο

en: Clone
el: Αντιγραφή

en: About
el: Περί

en: - Select -
el: - Επιλέξτε -

en: of type
el: του τύπου
