Entity Type Clone (Role clone also included) (8.x-2.1) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Other
km: ផ្សេងៗ

en: About
km: អំពី

en: - Select -
km: - ជ្រើស -
