Entity Type Clone (Role clone also included) (8.x-2.1) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Description
ro: Descriere

en: Reset
ro: Resetează

en: Success
ro: Succes

en: Other
ro: Altele

en: Clone
ro: Clonare

en: About
ro: Despre

en: - Select -
ro: -Selectaţi-

en: of type
ro: de tipul
