Entity Type Clone (Role clone also included) (8.x-2.1) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Reset
ta: மீளமை

en: Other
ta: மற்றவை

en: Clone
ta: போலிகை

en: About
ta: பற்றி

en: - Select -
ta: - தேர்ந்தெடு -
