Entity Type Clone (Role clone also included) (8.x-2.1) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Other
th: อื่นๆ

en: Clone
th: โคลน

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: - Select -
th: - เลือกรายการ -

en: of type
th: ของชนิด
