Entity Type Clone (Role clone also included) (8.x-2.3) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: Description
da: Beskrivelse

en: Reset
da: Gendan

en: Success
da: Succes

en: Other
da: Anden

en: Clone
da: Klon

en: About
da: Om

en: - Select -
da: - Vælg -

en: Uses
da: Bruger

en: Finished with an error.
da: Afsluttet med en fejl.

en: Clone @label
da: Klon @label

en: of type
da: af typen
