Entity Type Clone (Role clone also included) (8.x-2.3) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Description
it: Descrizione

en: Reset
it: Ripristina

en: Success
it: Riuscito

en: Other
it: Altro

en: Clone
it: Clona

en: About
it: Informazioni

en: - Select -
it: - Scegliere -

en: Uses
it: Usa

en: Finished with an error.
it: Terminato con un errore.

en: of type
it: di tipo
