Entity Type Clone (Role clone also included) (8.x-2.3) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Description
lv: Apraksts

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Other
lv: Citi

en: Clone
lv: Klonēt

en: About
lv: Par

en: - Select -
lv: - Izvēlēties -

en: Uses
lv: Lieto

en: Finished with an error.
lv: Pabeigts, atrasta kļūda.
