Entity Type Clone (Role clone also included) (8.x-2.3) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Description
oc: Descripcion

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Other
oc: Autre

en: Clone
oc: Clonar

en: About
oc: A prepaus

en: - Select -
oc: - Seleccionar -

en: Uses
oc: Usatges

en: Finished with an error.
oc: Acabat amb error

en: Clone @label
oc: Clonar @label

en: of type
oc: de tipe
