Entity Type Clone (Role clone also included) (8.x-2.3) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Description
pl: Opis

en: Reset
pl: Resetuj

en: Success
pl: Sukces

en: Other
pl: Inne

en: Clone
pl: Klonuj

en: About
pl: O stronie

en: - Select -
pl: - Wybierz -

en: Uses
pl: Używa

en: Finished with an error.
pl: Zakończono z błędem.

en: Clone @label
pl: Klonuj @label

en: of type
pl: typu
