Entity Type Clone (Role clone also included) (8.x-2.3) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Description
fi: Kuvaus

en: Reset
fi: Palauta

en: Success
fi: Onnistui

en: Other
fi: Muu

en: Clone
fi: Kloonaa

en: About
fi: Tietoja

en: - Select -
fi: - Valitse -

en: Uses
fi: Käyttää

en: Finished with an error.
fi: Valmistui virheen kanssa.

en: Clone @label
fi: Kloonaa @label

en: of type
fi: tyyppiä
