Entity Usage (8.x-2.0-beta11) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Type
ne: प्रकार

en: Language
ne: भाषा

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Unknown
ne: अज्ञात

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Field name
ne: क्षेत्र को नाम
