Entity Usage (8.x-2.0-beta11) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Type
ur: قِسم

en: Language
ur: زبان

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Default
ur: طے شدہ

en: Field name
ur: فیلڈ کا نام
