Entity Usage (8.x-2.0-beta3) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Type
te: రకం

en: Language
te: భాష

en: Settings
te: అమరికలు

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Other
te: ఇతర

en: Unpublished
te: ప్రచురింపబడనివి

en: About
te: గురించి

en: Warning message
te: హెచ్చరిక సందేశం
