Entity Usage (8.x-2.0-beta4) - en to da translation catalogue (15 entries)

en: Language
da: Sprog

en: Settings
da: Indstillinger

en: Default
da: Standard

en: Unknown
da: Ukendt

en: Published
da: Udgivet

en: Field name
da: Feltnavn

en: Other
da: Anden

en: Unpublished
da: Ikke udgivet

en: Used in
da: Brugt i

en: Usage
da: Brug

en: About
da: Om

en: Warning message
da: Advarselsmeddelelse

en: Items per page
da: Antal elementer

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
da: Der opstod en fejl under behandlingen af @operation med argumenterne: @args

en: - Restricted access -
da: - Begrænset adgang -
