Entity Usage (8.x-2.0-beta6) - en to gu translation catalogue (10 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Language
gu: ભાષા

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Unknown
gu: અજ્ઞાત

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: Field name
gu: ક્ષેત્રનું નામ

en: Other
gu: અન્ય

en: About
gu: વિશે
