Entity Usage (light) (1.0.1) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Edit
gl: Editar

en: Links
gl: Ligazóns

en: Settings
gl: Axustes

en: Display
gl: Visualización

en: Other
gl: Outro

en: Usage
gl: Uso

en: Caches cleared.
gl: As caches foron limpadas.
