Entity Usage (light) (1.0.1) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Edit
nl: Bewerken

en: Settings
nl: Instellingen

en: Display
nl: Weergeven

en: Other
nl: Andere

en: Usage
nl: Gebruik

en: Caches cleared.
nl: Caches geleegd.
