Entity Usage (light) (1.0.2) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Links
lt: Nuorodos

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Display
lt: Rodymas

en: Other
lt: Kiti

en: Usage
lt: Naudojimas

en: Caches cleared.
lt: Kešas išvalytas.
