Entity Usage (light) (1.0.3) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Edit
az: Dəyiş

en: Links
az: Linklər

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Display
az: Monitor

en: Other
az: Digər

en: Caches cleared.
az: Keşlər təmizləndi.
