Entity Usage (light) (1.0.3) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Edit
cy: Golygu

en: Links
cy: Dolenni

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Display
cy: Dangos

en: Other
cy: Arall

en: views
cy: golygfeydd

en: Caches cleared.
cy: Storfa wedi clirio
