Entity Usage (light) (1.0.3) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Links
gu: કડીઓ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Display
gu: પ્રદર્શન

en: Other
gu: અન્ય
