Entity Usage (light) (1.0.3) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Links
id: Tautan-tautan

en: Settings
id: Pengaturan

en: Display
id: Tampilan

en: Other
id: Lainnya

en: Usage
id: Penggunaan

en: Caches cleared.
id: Singgahan sudah dikosongkan.

en: Entity types
id: Jenis entitas
