Entity Usage (light) (1.0.3) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Edit
ja: 編集

en: Links
ja: リンク

en: Settings
ja: 設定

en: Display
ja: 表示

en: Other
ja: その他

en: Usage
ja: 使用方法

en: Caches cleared.
ja: キャッシュがクリアーされました。

en: Entity types
ja: エンティティタイプ
