Entity Usage (light) (1.0.3) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Edit
mn: Засварлах

en: Links
mn: Холбоосууд

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Display
mn: Харуулах

en: Caches cleared.
mn: Түр ой санамжуудыг хоослочихсон.
