Entity Usage (light) (1.0.4) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Edit
sv: Redigera

en: Links
sv: Länkar

en: Settings
sv: Inställningar

en: Display
sv: Visa

en: Other
sv: Övriga

en: views
sv: vyer

en: Usage
sv: Användning

en: Entity type
sv: Objektstyp

en: Caches cleared.
sv: Cacheutrymmen rensade.
