Entity Usage (light) (1.0.5) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Edit
ar: تحرير

en: Links
ar: روابط

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Display
ar: العرض

en: Other
ar: آخر

en: Entity type
ar: نوع الكيان

en: Caches cleared.
ar: تم مسح ذاكرات التخزين الموقت.
