Entity Usage (light) (1.0.5) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Edit
bg: Редактирай

en: Links
bg: Връзки

en: Settings
bg: Настройки

en: Display
bg: Дисплей

en: Other
bg: Други
