Entity Usage (light) (1.0.5) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Links
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Display
bo: མངོན་འཆར

en: Other
bo: གཞན

en: views
bo: མཐོང་རིས

en: Usage
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Entity type
bo: དངོས་གཞིའི་རིགས

en: Caches cleared.
bo: བར་གསོག་གཙང་སེལ་བྱས་ཚར།
