Entity Usage (light) (1.0.5) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Links
fi: Linkit

en: Settings
fi: Asetukset

en: Display
fi: Näyttö

en: Other
fi: Muu

en: views
fi: näkymät

en: Usage
fi: Käyttö

en: Entity type
fi: Entiteetin tyyppi

en: Caches cleared.
fi: Välimuistit tyhjennetty.
