Entity Usage (light) (1.0.6) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Links
hy: Հղումներ

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Display
hy: Ցուցադրել

en: Entity type
hy: Կազմակերպության տեսակը
