Entity Usage (light) (1.0.6) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Links
be: Спасылкі

en: Settings
be: Налады

en: Display
be: Паказ

en: Other
be: Іншыя

en: views
be: выгляды

en: Entity type
be: Тып сутнасці

en: Caches cleared.
be: Вычысціць кэш.
