Entity Usage (light) (1.0.6) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Edit
eo: Redaktu

en: Links
eo: Ligiloj

en: Settings
eo: Agordoj

en: Other
eo: Alia

en: Entity type
eo: Speco de ento
